Дриль Suntech SM-705
Suntech SM-705 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suntech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suntech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suntech SM-705
Усі ціни 6 →Suntech SM-705-RG | 2 530 грн. |
Suntech SM-705-RG | 2 530 грн. |
Дриль пневматичний Suntech SM-705 | 2 146 грн. |
Пневматична дриль Suntech SM-705 | 2 426 грн. |
Пневматична дриль Suntech SM-705 | 2 410 грн. |
Пневматична дриль Suntech SM-705 | 2 431 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →