Дриль Suntech SM-74-7500-02
Suntech SM-74-7500-02 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suntech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suntech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suntech SM-74-7500-02
Дрель пневматическая SUNTECH SM-74-7500-02 | 3 688 грн. |
Дрель пневматическая SUNTECH SM-74-7500-02 | 3 433 грн. |
Дриль пневматичний Suntech SM-74-7500-02 | 3 418 грн. |
Пневматична дриль Suntech SM-74-7500-02 | 3 899 грн. |
Пневмодриль Suntech SM-74-7500-02, 800об/хв, 13мм, 3/8'-24, вх.1/4", шл. | 3 966 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →