Дриль Suntech SM-710
Suntech SM-710 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suntech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suntech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suntech SM-710
Усі ціни 8 →Suntech SM-710 | 2 251 грн. |
Suntech SM-710 | 2 026 грн. |
Дриль пневматичний Suntech SM-710 | 1 904 грн. |
Пневмодрель Suntech SM-710 | 2 171 грн. |
Пневмодрель Suntech SM-710 | 2 176 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →