Акустична система SVS Prime Elevation
Відео 1Фото 13 |
SVS Prime Elevation |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SVS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SVS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SVS Prime Elevation
Усі ціни 8 →SVS Prime Elevation piano czarny | 17 280 грн. |
SVS Prime Elevation piano czarny | 18 144 грн. |
SVS Prime Elevation piano biały para | 34 680 грн. |
Svs Prime Elevation Dolby Atmos Para Black Ash | 29 360 грн. |
SVS Prime Elevation piano biały | 17 280 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →