Акустична система SVS Prime Pinnacle
![]() |
SVS Prime Pinnacle |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SVS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SVS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SVS Prime Pinnacle
Усі ціни 9 →Фронтальні акустичні колонки SVS Prime Pinnacle Tower Black Ash | 125 634 грн. | ![]() |
| 130 918 грн. |
Фронтальні акустичні колонки SVS Prime Pinnacle Tower Black Gloss | 141 933 грн. | ![]() |
| 141 926 грн. |
Фронтальні акустичні колонки SVS Prime Pinnacle Piano Black | 141 955 грн. |
ще 4 пропозиції
Чудова акустика. Дуже задоволений покупкою Якісні не дзвінкі корпуси, широка і глибока сцена, грають з малої гучності добре. Щільний бас, висока роздільна здатність у всьому спектрі частот, абсолютний тональний баланс - причепитися ні до чого. Підсилювачі годяться будь-які. Можливо, треба звикнути до алюмінієвого твіттера, тим, хто все життя слухав тканинні. |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →