Акустична система SVS Prime Wireless
Відео 19Фото 11 |
SVS Prime Wireless |
|
Wi-Fi. Бездротове підключення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SVS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SVS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SVS Prime Wireless
Усі ціни 21 →SVS Prime Wireless SoundBase офіційна гарантія | 30 249 грн. |
SVS Prime Wireless Speaker Black | 24 999 грн. |
Підсилювач звуку SVS Prime Wireless Pro SoundBase (Czarny) | 40 467 грн. |
Svs Prime Wireless Speaker 2.0 black piano | 37 360 грн. |
SVS Prime Wireless Pro SoundBase (Czarny) | 40 467 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →