Сабвуфер TAGA Harmony CORAL SW-10
Фото 4 |
TAGA Harmony CORAL SW-10
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:200 Вт
Частотний діапазон:20 – 200 Гц
Всі характеристики
Характеристики CORAL SW-10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony CORAL SW-10
Усі ціни 6 →Taga Harmony Coral SW-10 Piano Black офіційна гарантія | 28 399 грн. |
Сабвуфер Taga Harmony CORAL SW-10 Walnut Matt Lacquer | 35 200 грн. |
Taga Harmony Coral SW-10 Piano White офіційна гарантія | 28 399 грн. |
Taga Harmony Coral SW-10 Walnut Matt офіційна гарантія | 31 499 грн. |
Сабвуфер Taga Harmony CORAL SW-10 High Gloss White | 39 200 грн. |
Сабвуфер Taga Harmony CORAL SW-10 High Gloss Black | 35 200 грн. |
Додаткові функції і можливості сабвуфера TAGA Harmony CORAL SW-10:
- Автоматичне відключення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →