Об'єктив Tamron 70-300 f/4.5-6.3 RXD Di III
Відео 2Фото 56 |
Tamron 70-300 f/4.5-6.3 RXD Di III |
|
Невелика і компактна модель за мірками телевіков зі змінною "виделкою" фокусних відстаней 70-300 мм.випускається у версії для повнокадрових бездзеркальних фотоапаратів з байонетним кріпленням Sony E-mount. Об'єктив володіє невисокою» плаваючою " світлосилою f / 4.5-6.3 і призначається для фотополювання на далекобійних дистанціях. Усередині нього встановлений привод автофокусування RXD (Rapid eXtra-silent stepping Drive), робота якого націлена на блискавичну і безпомилкову автофокусування.
Оптична конструкція Tamron 70-300 f / 4.5-6.3 RXD Di III включає 15 елементів в 10 групах з використанням низькодисперсійної лінзи LD для придушення хроматичних аберацій. Для усунення відблисків і перевідбиттів на поверхню лінз нанесено фірмове покриття, що просвітлює BBAR. Діафрагма у моделі 9-пелюсткова. Маючи довжину корпусу 148 мм, важить телевік лише трохи більше півкілограма (545 г). Системи стабілізації на борту об'єкта немає, так що при його використанні частенько знадобиться допомога штатива.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tamron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tamron.
Купити Tamron 70-300 f/4.5-6.3 RXD Di III
Усі ціни 12 →Довгофокусний об'єктив Tamron AF 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD | 22 675 грн. |
Довгофокусний об'єктив Tamron AF 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD | 19 110 грн. |
Tamron AF 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Sony E) | 19 200 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Tamron Af 70-300mm F / 4.5-6.3 Di Iii Rxd (Sony E | 20 471 грн. |
Объектив для фотоаппарата Tamron Af 70-300mm F/4.5-6.3 Di Iii Rxd (Sony E- | 20 314 грн. |