Змішувач TAU SD-4B143C
Фото 7 |
TAU SD-4B143C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAU SD-4B143C
Усі ціни 17 →Смеситель для кухонной мойки Tau SD-4B143C | 878 грн. |
Змішувач TAU SD-4B143C (9804150) | 1 048 грн. |
Смеситель TAU SD-4B143C (9804150) 9804150 | 858 грн. |
Змішувач TAU SD-4B143C (9804150) 9804150 | 901 грн. |
Змішувач для кухні Tau SD-4B143C 9804150 | 901 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →