Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   TAU

Змішувач TAU SD-4B143C

Фото - Змішувач TAU SD-4B143C
Фото 7
TAU SD-4B143C
Колір
Призначеннядля кухні
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Формадугоподібний
Поворотний
Кут повороту360 °
Глибина струменя193 мм
Кут нахилу струменя12 °
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Діаметр картриджа40 мм
Мін. тиск води0.5 бар
Макс. тиск води10 бар
Монтаж
Тип монтажунастільний (горизонтальний)
Монтажних отворів1 шт.
Діаметр отворів для встановлення34 мм
Підведення водишланги / G 1/2" /
Інше
Матеріал корпусасилумін
Покриття корпусухром
Висота змішувача230 мм
Вага0.78 кг
Країна походження брендуКитай
Гарантія виробника1 рік
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAU 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAU.

Купити TAU SD-4B143C

Усі ціни 17 →

Змішувач для кухні одноважільний TAU SD-4B143C хром латунь 9804150

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 052 грн.

Змішувач для кухонного миття Tau SD-4B143C

Призначення: Для кухні / Вид монтажу: Виразний / Вид змішувача: Одноважільний / Термостат: немає / Матеріал: латунь / Тип вил... щеиву: поворотний / Довжина виливу, см: 19.3 / Вага, кг: 0.78
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 065 грн.

Змішувач для кухні Tau SD-4B143C 9804150

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись

Змішувач для кухні TAU SD-4B143C 9804150

Маркетплейс: MAUDAU  Smart-buy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

TAU Кухонний змішувач TAU SD-4B143C (9804150)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 249 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на TAU SD-4B143C

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна