Змішувач MIXXUS Premium Medea 001 MI0576
MIXXUS Premium Medea 001 MI0576 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Medea 001 MI0576
Усі ціни 11 →Змішувач для умивальника однозахватний MIXXUS PREMIUM MEDEA 001 хром латун | 1 506 грн. |
Mixxus Смеситель для раковины MIXXUS PREMIUM MEDEA 001 (MI0576) | 1 506 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS PREMIUM MEDEA 001 (MI0576) | 1 506 грн. |
Змішувач MIXXUS PREMIUM MEDEA 001 ГАЙКА (111301) | 1 507 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS PREMIUM MEDEA 001 (ST3752) | 1 506 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →