Літня шина Taurus 701 SUV 225/55 R18 98V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Taurus 701 SUV 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus 701 SUV 225/55 R18 98V
Усі ціни 20 →Taurus 701 SUV 225/55 R18 98V | 4 024 грн. |
Taurus 701 SUV 225/55 R18 98V | 4 091 грн. |
Taurus 701 (225/55R18 98V) | 3 997 грн. |
Taurus 701 SUV 225/55 R18 98V | 3 300 грн. |
TAURUS 701 SUV 225/55R18 98V | 4 142 грн. |
ще 15 пропозицій
0 1 5 2 |
Ціна-якість Шумна трохи. Alex M (AlexanderZP): користуюся Taurus 701 SUV 225/60 R17 99V більше року |
Моя улюблена гума. Поставив на Туксон після штатної Ками. Радості не було принади. Краще за Нексена. Зараз Барум стоїть, Таурус ні чим не гірший. Дорогу Таурус тримає добре, галасу немає. Щодо зносу не скажу, рік поїздив і машину з ними продав. Керованість, малошумність. Не виявив Z: |
Брав у розмірі 255/55/18 на Touareg. Бюджетна шина за прийнятні гроші. При балансуванні досить великі ніліпки з грузиками до 80 г на колесо. На сухій дорозі шумність прийнятна, але шумніша за мішелін. На мокрій дорозі при швидкості вище 120 км/рік реально аж виє!!! Пробіг 2000 км. Інші характеристики поки не оцінивши Ціна Вес грузиків при балансуванні.Дуже шумна на мокрій дорозі. Олег: користуюся Taurus 701 SUV 255/55 R18 109W менше місяця |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
Модификації Taurus 701 SUV 225/55 R18 98V
Ціни на Taurus 701 SUV 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Taurus 701 SUV 225/55 R18 98V | від 3 300 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Хотілося Мішлен за дешево, але такого не буває