Литий диск Replica FD146 8x18/5x108 ET45 DIA63,3
Фото 3 | від 5 464 до 5 980 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.3 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica FD146 1
Характеристики
Replica FD146 8x18/5x108 ET45 DIA63,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica FD146 8x18/5x108 ET45 DIA63,3
Сортувати
Replica FD146 8x18 5x108 ET45 DIA63.3 BKF | 5 524 грн. |
Replica FD146 (R18 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA63.3) BKF | 5 482 грн. |
Диски Replica Ford (FD146) 8x18 5x108 ET45 DIA63,4 (BKF) | 5 501 грн. |
Replica FD146 8x18 5x108 ET45 DIA63.3 BKF | 5 980 грн. |
Replica Replica FD146 8x18 5x108 ET45 DIA63.3 BKF | 5 616 грн. |
Replica FD146 (R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA63,3) 1946175 | 5 464 грн. |
Закрити
Схожі