Літня шина Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98Y
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98Y 235/45 R18 98 W 235/45 R18 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98Y
Усі ціни 29 →Шина Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98Y XL | 2 984 грн. |
Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98Y XL | 3 013 грн. |
Taurus Ultra High Performance (235/45R18 98Y) | 3 058 грн. |
Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98Y XL | 3 407 грн. |
Летние шины Taurus UHP 235/45 ZR18 98Y XL 1001437987 | 2 921 грн. |
ще 20 пропозицій
Гума для добрих доріг. Балансується нормально, не галаслива, але слабка боковина. За перше літо довелося купити ще одну шину, і на другому сезоні 3 шишки ще на двох колесах! Тиха Дуже слабка боковина користуюся Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98Y
Ціни на Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98Y |
---|---|---|---|---|
Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98W | від 3 320 грн. | 15 пропозицій | ||
Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98Y | від 2 808 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →