Літня шина Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98W
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98W 235/45 R18 98 W 235/45 R18 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98W
Усі ціни 15 →Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98W XL | 3 320 грн. |
Taurus Ultra High Performance (235/45R18 98W) | 3 799 грн. |
Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98W XL | 3 878 грн. |
TAURUS Ultra High Performance 235/45 R18 98W | 3 781 грн. |
Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98W XL 86181 | 4 028 грн. |
ще 10 пропозицій
Гума для добрих доріг. Балансується нормально, не галаслива, але слабка боковина. За перше літо довелося купити ще одну шину, і на другому сезоні 3 шишки ще на двох колесах! Тиха Дуже слабка боковина користуюся Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98W
Ціни на Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98W |
---|---|---|---|---|
Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98W | від 3 320 грн. | 15 пропозицій | ||
Taurus Ultra High Performance 235/45 R18 98Y | від 2 808 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →