Смартфон Tecno Pova 2 64 ГБ / 4 ГБ (LE7n)
Відео 47Фото 9 |
Недорогий смартфон від гонконгського бренду Tecno позиціонується виробником як потужний апарат для ігор. Хоча, звичайно, він підійде і для користувачів, які не належать до геймерського співтовариства. Мабуть, головними особливостями моделі стали великий екран і ємний акумулятор. Діагональ екрану становить 6.9 дюймів, а це вже практично невеликий планшет. Використовується IPS дисплей з роздільною здатністю 2460х1080 пікселів, який обрамляють невеликі рамки і «підборіддя».
Під кришкою ховається акумулятор на цілих 7000 мАгод, і це відмінний показник для пристрою бюджетного сегмента. Крім того, передбачений суперенергозберігаючий режим і підтримується швидка зарядка потужністю 18 Вт. І хоч з такими параметрами бути компактним смартфон апріорі не може, товщина корпусу не надто велика-9.6 мм. для геймерів Tecno Pova 2 пропонує ігровий процесор MediaTek Helio G85, частоту дискретизації екрану 180 Гц для більш швидкого відгуку на натискання, систему Turbo 2.0, яка забезпечує більш плавну і стабільну роботу, і ігровий движок ET, що підтримує графіку з високою частотою оновлення і динамічну настройку відображення.
А ось дизайн у моделі не такий яскравий, як у ігрових апаратів, але теж цікавий: текстурована задня поверхня і переливається смуга уздовж спинки. Основна камера оформлена у вигляді скромного прямокутного блоку, в якому розмістилися чотири об'єктива з 48-мегапіксельним на чолі і цілих 4 спалахи. 8-мегапіксельна фронтальна камера встановлена в круглому вирізі прямо в дисплеї і теж оснащена спалахом, але подвійний. Також варто відзначити наявність NFC, сканера відбитків пальців в бічній кнопці, 3.5 мм аудіороз'єму і потрійного лотка для двох SIM-карт і карти пам'яті microSD.
Купити Tecno Pova 2 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 14 →TECNO POVA-2 (LE7n) 4/64Gb NFC Dual SIM Polar Silver | 7 999 грн. |
Tecno Pova-2 (LE7n) 4/64GB Dual Sim Blue (4895180768477) 4895180768477 | 5 599 грн. |
Смартфон Tecno Pova-2 LE7n 4/64GB DS Energy Blue (4895180768477) 489518076 | 9 154 грн. |
Смартфон Tecno Pova 2 (LE7n) 4/64Gb Dual Sim Blue | 9 039 грн. |
Tecno Pova-2 LE7n 4/64Gb Dazzle Black | 7 099 грн. |
1 0 4 8 |
Смартфоном користуюсь с перших днів виходу в продаж , досі жодних нарікань , як тільки куплений, чудова модель , один недолік , не стерео динаміки... Буду брати 5 модель... Всі. Не стерео динаміки. Russo: користуюся Tecno Pova 2 64GB/4GB більше року |
Загалом 4 з 5. Користуюся більше півроку.
Без проблем. Баратея 10 з 10 при дуже активному використанні тримає весь день, при звичайному використанні два дні. Більше 10 годин ютюбу легко. Заряджається трохи більше двох годин. Батарея супер. Основна камера досить непогана, є стабілізація. Великий дисплей. В іграх майже не гріється.
Сенсор відбитків працює швидко. Фронтальна камера слабувата.
Дисплей на досить яскравому, на дуже яскравому сонці видно все, але недостатньо. Звук тихий, через те щи динамік один, він же розмовний. Дзвінок чути, але в транспорті чи в шумному місці недостатньо. користуюся Tecno Pova 2 64GB/4GB кілька місяців |
Я раніше користувався BQ-5731L, а цей телефон-БОМБА!!! Раджу брати на 2023 рік Батарея на 7000
Екран 6.9 дюймів Добре тягне ігри Стабілізація Камера Поганий звук коли ти знімаєш, ну це дрібниці вже Фиксплей брол старс: користуюся Tecno Pova 2 64GB/4GB кілька місяців |