Смартфон Tecno Spark 8C 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 39Фото 9 |
Tecno Spark 8C 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.6 ", 1612х720 (20:9), 267 ppi, 90 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:193 г
Технологія збільшення ОЗП Memory Fusion до 3 ГБ. Потужна батарея. Частота опитування сенсора екрану - 180 Гц. Захист від вологи IPX2 (глибина 3 мм на строк до 1 хвилини під максимальним кутом 15°
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Tecno Spark 8C 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 7 →Tecno TECNO Spark 8С (KG5k) 4/64Gb 2SIM Diamond Grey 4895180777905 | 3 999 грн. |
Смартфон TECNO Spark 8С (KG5k) 4/64Gb 2SIM Magnet Black 4895180777899 | 3 794 грн. |
Tecno Spark 8C KG5k 4/64Gb Magnet Black | 4 849 грн. |
Tecno Spark 8c 4/64Gb Diamond Grey (KG5k) Spark8c4/64GbDiamondGrey(KG5k) | 5 705 грн. |
TECNO 4895180777899 | 3 399 грн. |
Tecno Spark 8C KG5k 4/64Gb Turquoise Cyan | 4 849 грн. |
Tecno Spark 8c 4/64Gb Magnet Black (KG5k) Spark8c4/64GbMagnetBlack(KG5k) | 3 799 грн. |
1 2 3 1 |
неплохий мобільник за такі кошти, як для повсякденного - нормально, екран - 4/5, камера 3/5 (на стандартній камері фото так нормальні (відносно), рекомендую відразу ставити Гугл камеру), ігри йдуть (пробував асфальт 9). При запуску видає дуже багато різної інформації, ПЗ і т.д., налаштовуємо і воно потім перестає набридати. Є один прикол: мобільник у вас буде періодично перезавантажуватися - не несіть відразу у сервіс (там теж не знають у чому справа :))), заходимо налаштування - система - планове увімкнення/вимкнення і знімаємо галочку з перезавантаження 04:28 :))) NFC, все працює норм камера (хоча за такі гроші))) Adast Dominant: користуюся Tecno Spark 8C 64GB/4GB кілька місяців |
Бюджетник Екран, нфс, спритний. Екран при нахилі темніє, але в транспорті навіть краще. Мало налаштувань, некрасиві звуки, камера включається з максимальною яскравістю екрану, недопилення по шпалери, звуки, ліву камеру все ставиться. Кілька разів сам перезавантажила за пару днів. Динамік без низів, після сяоми чути. Тач 5 дотиків, обмаль. Стерео ні, індикатора немає. Працює спритно, повноцінний андроїд думаю можна було б йому дати. Жестів мало, немає жесту вимкнути від макухи на Хоум - мені так зручніше ніж натискати кнопку. Vadim: користуюся Tecno Spark 8C 64GB/4GB менше місяця |
1-4+3 ПЗ.
2-камера 13 МП 3 хороша ціна. 4-тягне потужні ігри. 5-90Гц. 6-Є режими 1-ігровий, 2-дитячий. 7-бюджетник. 8-64 ГБ (без картки пам'яті) 8-є NFC 9-непромокальний 1-можна ставити карту пам'яті, лише на 256 Гб, а чи не на 512 ГБ
2-через час екран стає синім Фиксплей брол старс: користуюся Tecno Spark 8C 64GB/4GB більше року |
Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
27 жовтня 2022, 16:51
Infinix HOT 12 Play или Spark 8С #
скажите пожалуйста что лучше взять Infinix HOT 12 Play или Spark 8С 4/64Gb Magnet Black (KG5n)? говорят что Infinix HOT 12 Play плохо батарею держит а Spark 8С будет по шустрее
16 лютого 2023, 11:21
Не могу включить смарт панель. Вместо неë всегда выходит видео помощник #
10 січня 2023, 07:57
Оба телефона хороши но какой все равно лучше #
Посоветуйте что выбрать Tecno spark 7 или Tecno spark 8c я долго уже вибрать не могу помогите.
Відеоогляди
Модификації Tecno Spark 8C
Ціни на Tecno Spark 8C |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark 8C 64 ГБ / 2 ГБ | від 3 611 грн. | 32 пропозиції | ||
Tecno Spark 8C 64 ГБ / 4 ГБ | від 3 399 грн. | 7 пропозицій | ||
Tecno Spark 8C 64 ГБ / 4 ГБ / NFC | від 3 499 грн. | 21 пропозиція | ||
Tecno Spark 8C 128 ГБ / 4 ГБ | від 3 350 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →