Смартфон Tecno Pova Neo 3 128 ГБ / 8 ГБ
Фото 14 |
Мінорне оновлення моделі Tecno Pova Neo 2 зі злегка видозміненим дизайном та трохи збільшеним об'ємом оперативної пам'яті. Так, у третьому поколінні смартфон відтепер працює під проводом ОС Android 13 з фірмовою надбудовою HiOS. В іншому ж девайс запозичив все найкраще в попередній редакції. Так, Tecno Pova Neo 3 128GB/8GB може похвалитися серйозною ємністю акумуляторної батареї на 7000 мАгод.
Підтримка функції швидкої зарядки тут також є, проте її потужність відносно невелика – 18 Вт. «Кремнієвим серцем» смартфона став восьмиядерний процесор MediaTek Helio G85. Оперативна пам'ять на борту моделі налічує 8 ГБ, а місткість штатного сховища даних становить 128 ГБ. Завдання повсякденного характеру таке «залізо» потягне легко, але з обертанням ресурсомістких ігор та додатків можуть виникати затримки. Передню панель корпусу смартфона вистилає 6.82-дюймовий IPS-екран формату HD+ (1640х720 пікселів). Частота його оновлення підвищена до 90 Гц. Фотографує гаджет на подвійну тильну камеру 16 + 2 МП або 8 МП фронталку. Модифікація смартфона LG6n також «очипована» NFC-модулем для безконтактних платежів.
Купити Tecno Pova Neo 3 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 68 →TECNO POVA NEO 3 (LH6n) 8/128ГБ Mecha Black | 5 499 грн. |
Смартфон Tecno Pova Neo-3 (LH6n) 8/128GB Dual Sim Amber Gold (489494700530 | 5 249 грн. |
Смартфон TECNO POVA NEO 3 (LH6n) 8/128GB Amber Gold 4894947005305 | 5 499 грн. |
Смартфон Tecno Pova Neo 3 (LH6n) 8/128GB Mecha Black (UA UCRF) | 5 990 грн. |
Смартфон Tecno Pova Neo-3 (LH6n) 8/128GB Dual Sim Mecha Black (48949470053 | 4 983 грн. |
Модификації Tecno Pova Neo 3
Ціни на Tecno Pova Neo 3 |
---|---|---|---|---|
Tecno Pova Neo 3 128 ГБ / 4 ГБ | від 4 914 грн. | 12 пропозицій | ||
Tecno Pova Neo 3 128 ГБ / 8 ГБ | від 4 796 грн. | 70 пропозицій |