Кухонний ніж Tefal Fresh Kitchen K0613214
Tefal Fresh Kitchen K0613214 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Fresh Kitchen K0613214
Устройство для удаление серцевины из яблок TEFAL FRESH KITCHEN K0613214 | 470 грн. |
Кухонний ніж Tefal Fresh Kitchen for Apple (K0613214) K0613214 | 290 грн. |
Пристрій Tefal FRESH KITCHEN для видалення серцевини з яблук (K0613214) K0 | 292 грн. |
Tefal Кухонний ніж Tefal Fresh Kitchen for Apple (K0613214) K0613214 | 290 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →