Духова шафа Teka HRB 6400 AT
Фото 7 |
Teka HRB 6400 AT слонова кістка чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka HRB 6400 AT
Усі ціни 13 →Teka Teka HRB 6400 AT (111010014) | 20 247 грн. |
Духові шафи Teka WISH Rustica HRB 6400 AT (111010014) чорний | 20 247 грн. |
Духова шафа Teka HRB 6400 AT (WISH, Rustica), чорний, ручки \латунь\ 11101 | 20 247 грн. |
Духова шафа Teka HRB 6400 AT 111010014 | 20 247 грн. |
Teka HRB 6400 AT 111010014 | 20 247 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Teka HRB 6400 AT
Ціни на Teka HRB 6400 AT |
---|---|---|---|---|
Teka HRB 6400 VN | від 19 032 грн. | 4 пропозиції | ||
Teka HRB 6400 AT | від 19 032 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →