Електричний котел Teknix ESPRO 15 kW 15 кВт 400 В
Відео 8Фото 8 |
Сучасний електричний котел, що відрізняється підвищеною надійністю. Це 3-фазна модель, призначена для роботи від промислової мережі 400 В. Для підвищення безпеки експлуатації пристрій має захист від витоку електроструму. Можна сміливо торкатися корпусу та інших металевих поверхонь. Ця модель поставляється у повній комплектації. Є циркуляційний насос, і розширювальний бак, і захисна гідрогрупа.
При цьому електричний котел Teknix ESPRO 15 kW використовує комплектуючі преміумкласу. При виготовленні теплообмінника та ТЕНів було використано спеціалізовану нержавіючу сталь. Нагрівальний блок складається із шести ТЕНів по 2,5 кВт у кожному. Подібний теплоелемент вирізняється високою надійністю. При цьому нагрівач легко налаштовується на максимально економічну роботу з дотриманням належного рівня продуктивності. Електричний котел отримав опцію бездротової взаємодії. Контролювати та налаштовувати нагрівання можна безпосередньо зі смартфона. На лицьовій панелі красується сенсорний блок із дисплеєм. Це сучасний пристрій з гарним рівнем надійності та відмінною продуктивністю.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teknix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teknix.
Купити Teknix ESPRO 15 kW 15 кВт 400 В
Усі ціни 26 →Котел електричний TEKNIX ESPRO - 15 ESPRO-15 | 33 797 грн. |
Електричний котел TEKNIX ESPRO 15kW | 33 399 грн. |
Котел электрический Teknix Espro 15 kW 3926 | 28 005 грн. |
Електричний котел TEKNIX ESPRO 15kW | 33 399 грн. |
Електричний котел Teknix ESPRO 15 кВт 81020211636 | 28 005 грн. |
0 1 1 3 |
espro 6 KW error on display ER 1 bojler not starting help easy to install manual should be better need service manual |
Купили для будинку батьків як додатковий до твердопаливного. Змонтували та підключили без проблем. Запустили, все працює. Нагріває носій швидко, не галасливий, чудовий сучасний дизайн. Порадував додаток – налаштували на тиждень та забули. Можна суттєво економити, оскільки встановлено багатотарифний лічильник. Покупкою задоволені, сподіваємось на довгу та надійну його роботу. Гарантія на 2 роки теж потішила. Швидкий монтаж та підключення, зручний додаток, можливість програмувати температуру на тиждень, гарний дизайн пару разів викинуло з додатку Яна: користуюся Teknix ESPRO 9 kW менше місяця |
Ми його встановили ще у 21 році. Виробник поки що не дуже відомий на нашому ринку, тому були деякі сумніви, але з огляду на технічні характеристики котла та його ціну все ж таки вирішили ризикнути і не пошкодували. Значна економія у рахунок виходить на нашому тарифі день/ніч. Ні Olena Hloba: користуюся Teknix ESPRO 9 kW кілька місяців |
Модификації Teknix ESPRO 15 kW
Ціни на Teknix ESPRO 15 kW |
---|---|---|---|---|
Teknix ESPRO 4.5 kW 4.5 кВт 230 В / 400 В | від 23 380 грн. | 21 пропозиція | ||
Teknix ESPRO 6 kW 6 кВт 230 В / 400 В | від 23 359 грн. | 24 пропозиції | ||
Teknix ESPRO 7.5 kW 7.5 кВт 230 В / 400 В | від 23 060 грн. | 23 пропозиції | ||
Teknix ESPRO 9 kW 9 кВт 400 В | від 23 417 грн. | 29 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 12 kW 12 кВт 400 В | від 23 500 грн. | 25 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 15 kW 15 кВт 400 В | від 26 211 грн. | 26 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 18 kW 18 кВт 400 В | від 27 100 грн. | 29 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 21 kW 21 кВт 400 В | від 28 698 грн. | 13 пропозицій | ||
Teknix ESPRO 24 kW 24 кВт 400 В | від 29 471 грн. | 14 пропозицій |