Електричний котел Tenko Digital 7.5/220 7.5 кВт 230 В
Фото 3 |
Tenko Digital 7.5/220 7.5 кВт
230 В
3 кВт
230 В
4.5 кВт 230 В
4.5 кВт 400 В
6 кВт 230 В
6 кВт 400 В
7.5 кВт 230 В
7.5 кВт 400 В
9 кВт 230 В
9 кВт 400 В
10.5 кВт 400 В
12 кВт 400 В
15 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:7.5 кВт, площа ~ 60 м²
Всі характеристики
Характеристики Digital 7.5/220
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tenko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tenko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tenko Digital 7.5/220 7.5 кВт 230 В
Усі ціни 7 →Котел электрический Tenko Digital 7.5/220 52075 | 5 908 грн. |
Електричний котел Tenko Digital 7,5/220 52075 | 5 613 грн. |
Котел електричний Tenko Digital 7.5кВт, 220В (DКЕ 7,5220) Digital 7.5кВт, | 5 105 грн. |
Котел електричний Tenko 7.5 кВт/220 digital Безкоштовна доставка! | 5 908 грн. |
Котел електричний TENKO Digital 7,5 кВт 220V | 5 584 грн. |
Котел електричний Tenko Digital 7,5 кВт, 220В | 6 239 грн. |
Котел електричний Tenko Digital 7,5 кВт 220В | 5 140 грн. |
Модификації Tenko Digital 7.5/220
Ціни на Tenko Digital 7.5/220 |
---|---|---|---|---|
Tenko Digital 3/220 3 кВт 230 В | від 4 125 грн. | 10 пропозицій | ||
Tenko Digital 4.5/220 4.5 кВт 230 В | від 2 865 грн. | 14 пропозицій | ||
Tenko Digital 4.5/380 4.5 кВт 400 В | від 5 143 грн. | 10 пропозицій | ||
Tenko Digital 6/220 6 кВт 230 В | від 4 764 грн. | 10 пропозицій | ||
Tenko Digital 6/380 6 кВт 400 В | від 5 105 грн. | 12 пропозицій | ||
Tenko Digital 7.5/220 7.5 кВт 230 В | від 5 105 грн. | 7 пропозицій | ||
Tenko Digital 7.5/380 7.5 кВт 400 В | від 5 105 грн. | 12 пропозицій | ||
Tenko Digital 9/220 9 кВт 230 В | від 5 243 грн. | 6 пропозицій | ||
Tenko Digital 9/380 9 кВт 400 В | від 5 340 грн. | 6 пропозицій | ||
Tenko Digital 10.5/380 10.5 кВт 400 В | від 5 389 грн. | 5 пропозицій | ||
Tenko Digital 12/380 12 кВт 400 В | від 5 628 грн. | 11 пропозицій | ||
Tenko Digital 15/380 15 кВт 400 В | від 5 767 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →