Електричний котел Tenko PKE 15/380 15 кВт 400 В
Tenko PKE 15/380 15 кВт
400 В
3 кВт
230 В
4.5 кВт 230 В
4.5 кВт 400 В
6 кВт 230 В
6 кВт 400 В
7.5 кВт 230 В
7.5 кВт 400 В
9 кВт 400 В
10.5 кВт 400 В
12 кВт 400 В
15 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:15 кВт, площа ~ 120 м²
Всі характеристики
Характеристики PKE 15/380
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tenko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tenko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tenko PKE 15/380 15 кВт 400 В
Усі ціни 10 →Tenko Tenko Премиум 15 380 | 15 166 грн. |
Котел електричний Tenko преміум 15 кВт 380V (ПКЕ 15380) | 17 079 грн. |
Котел электрический TENKO Премиум 15 кВт 380V (ПКЕ 15-380) | 17 079 грн. |
Котел електричний Tenko преміум 15 кВт 380V | 22 249 грн. |
Котел електричний Tenko Преміум 15 кВт/380В (ПКЕ 15/380) Преміум 15 кВт/38 | 14 756 грн. |
ще 5 пропозицій
Чудовий котел, своїх грошей коштує. Простий у монтажі та експлуатації. Після підключення відразу встановіть поточну дату та час, інакше котел просто не включатиме нагрівання. Як він визначає її, навіть без поняття. Інтуїтивне та зрозуміле управління, можна навіть не читати інструкцію. У комплекті йшов температурний датчик повітря (дуже точний, зміна температури показує на 1/10 градуса). При досягненні заданої температури котел відключається і включається в тому випадку, коли температура впаде на 0,5 градуса. При цьому можна налаштувати час прокачування насоса як в момент включення тенів, так і після того, як вони вимикаються. Системи захисту відпрацювали чудово (було погано упаковано різьблення на батареї і при падінні тиску в системі до 0,9 бар, котел автоматично відключив нагрівання після чого видавав звуковий сигнал і виводив причину на дисплей). Багато як налаштувань, так і інформаційних меню з виведенням поточних та заданих температур обратки, подачі, статистики споживання електроенергії, тиску в системі. Є тижневий/добовий програматор але не користувався, підтримую одну й ту саму температуру 24/7. Якщо котел буде працювати від температурного датчика, то в цьому режимі можна ввімкнути режим модуляції нагріву (він розуміє, що на одному тені не витягує на задану температуру і підключає другий і третій за потребою). При цьому йде сканування роботи тенів, і котел поперемінно їх включає, щоб постійно не працював один і той же. Лічильник витрачених кВт. Гідрогрупа безпеки італійського виробництва. Безшумна робота. Можливість віддаленого керування та підключення дистанційного температурного датчика. Три датчики температури (подача, обратка, повітря). Тижневий/добовий програматор. Автоматична діагностика тенів. Короткий провід температурного датчика Дмитрий П: користуюся Tenko PKE 4.5/220 кілька місяців |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості опалювального котла Tenko PKE 15/380:
- Можливість підключення модуля Wi-Fi для віддаленого управління
Модификації Tenko PKE 15/380
Ціни на Tenko PKE 15/380 |
---|---|---|---|---|
Tenko PKE 3.0/220 3 кВт 230 В | від 13 990 грн. | 5 пропозицій | ||
Tenko PKE 4.5/220 4.5 кВт 230 В | від 13 784 грн. | 11 пропозицій | ||
Tenko PKE 4.5/380 4.5 кВт 400 В | від 15 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Tenko PKE 6.0/220 6 кВт 230 В | від 13 846 грн. | 7 пропозицій | ||
Tenko PKE 6.0/380 6 кВт 400 В | від 14 550 грн. | 5 пропозицій | ||
Tenko PKE 7.5/220 7.5 кВт 230 В | від 14 197 грн. | 11 пропозицій | ||
Tenko PKE 7.5/380 7.5 кВт 400 В | від 14 900 грн. | 11 пропозицій | ||
Tenko PKE 9.0/380 9 кВт 400 В | від 14 449 грн. | 9 пропозицій | ||
Tenko PKE 10.5/380 10.5 кВт 400 В | від 15 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Tenko PKE 12/380 12 кВт 400 В | від 14 646 грн. | 4 пропозиції | ||
Tenko PKE 15/380 15 кВт 400 В | від 14 756 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →