Теплоакумулятор для котла Teplobak VTA-1 Solar Plus 500 474 л
Teplobak VTA-1 Solar Plus 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTA-1 Solar Plus 500 474 л
Усі ціни 9 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-1-солар плюс 500 л НТ1,5 ВТ2,85 без изоляц | 57 857 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-1-солар плюс 500 л НТ1,5 ВТ2,85 без изоляц | 64 285 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-1-солар плюс 500 л НТ1,5 ВТ2,85 с пенополи | 67 145 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-1-солар плюс 500 л НТ1,5 ВТ2,85 с полиэсте | 67 532 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Teplobak VTA-1 Solar Plus 500:
- Верхній теплообмінник з нержавіючої сталі, частина якого розташована безпосередньо в теплообміннику з чорної сталі
Модификації Teplobak VTA-1 Solar Plus 500
Ціни на Teplobak VTA-1 Solar Plus 500 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTA-1 Solar Plus 400 380 л | від 51 471 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 Solar Plus 500 474 л | від 57 857 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 Solar Plus 750 703 л | від 71 982 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 Solar Plus 1000 944 л | від 93 267 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 Solar Plus 1500 1430 л | від 109 715 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-1 Solar Plus 2000 1930 л | від 119 583 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →