Теплоакумулятор для котла Teplobak VTN-2 500 500 л
Teplobak VTN-2 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTN-2 500 500 л
Усі ціни 12 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТН-2 500 л НТ1,84 без изоляции | 97 718 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТН-2 500 л НТ1,84 без изоляции | 108 575 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТН-2 500 л НТ1,84 с изоляцией | 107 393 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТН-2 500 л -плюс НТ4,1 без изоляции | 113 585 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Teplobak VTN-2 500
Ціни на Teplobak VTN-2 500 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTN-2 400 400 л | від 88 623 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTN-2 500 500 л | від 97 718 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTN-2 750 750 л | від 113 004 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTN-2 1000 1000 л | від 150 156 грн. | 12 пропозицій | ||
Teplobak VTN-2 1500 1500 л | від 199 499 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →