Теплоакумулятор для котла Teplobak VTA-4 Econom 3000 3000 л
Teplobak VTA-4 Econom 3000 |
|
Акумулюючий бак поставляється з поліестерової, пінополіуретанової ізоляцією або зовсім без неї. Уточнюйте при купівлі у продавців.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTA-4 Econom 3000 3000 л
Усі ціни 9 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4-економ 3000 л без изоляции | 76 626 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4-економ 3000 л без изоляции | 85 140 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4-економ 3000 л с пенополиуретановой изоля | 95 976 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-4-економ 3000 л с полиэстеровой изоляцией | 100 233 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Teplobak VTA-4 Econom 3000:
- Відмінною рисою ВТА - 4 Економ є спрощена конструкція за рахунок мінімізації кількості приєднувальних патрубків і відсутності фланця, що зменшує вартість виробу
Модификації Teplobak VTA-4 Econom 3000
Ціни на Teplobak VTA-4 Econom 3000 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTA-4 Econom 400 400 л | від 16 448 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 500 500 л | від 17 222 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 750 750 л | від 23 027 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 1000 1000 л | від 26 897 грн. | 10 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 1500 1500 л | від 35 411 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 2000 2000 л | від 51 471 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 3000 3000 л | від 76 626 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 4000 4000 л | від 114 552 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-4 Econom 5000 5000 л | від 129 839 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →