Газовий котел TermoBar KS-GV-18DS 18 кВт
TermoBar KS-GV-18DS 18 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, двоконтурний
Потужність котла:18 кВт, площа ~ 144 м²
Камера згоряння:відкрита
Всі характеристики
Характеристики KS-GV-18DS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TermoBar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TermoBar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації TermoBar KS-GV-18DS
Ціни на TermoBar KS-GV-18DS |
---|---|---|---|---|
TermoBar KS-GV-10DS 10 кВт | від 12 150 грн. | 7 пропозицій | ||
TermoBar KS-GV-12.5DS 12.5 кВт | від 12 531 грн. | 5 пропозицій | ||
TermoBar KS-GV-16DS 16 кВт | від 13 063 грн. | 6 пропозицій | ||
TermoBar KS-GV-18DS 18 кВт | від 13 350 грн. | 2 пропозиції | ||
TermoBar KS-GV-20DS 20 кВт | від 15 500 грн. | 5 пропозицій | ||
TermoBar KS-GV-24DS 24 кВт | від 16 850 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →