Газовий котел TermoBar KS-GVS-10S 10 кВт
TermoBar KS-GVS-10S 10 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:парапетний, двоконтурний
Потужність котла:10 кВт, площа ~ 80 м²
Камера згоряння:закрита
Всі характеристики
Характеристики KS-GVS-10S
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TermoBar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TermoBar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TermoBar KS-GVS-10S 10 кВт
Усі ціни 6 →Газовий котел Термобар КС-ГВС-10 s ТБ003 | 13 984 грн. |
Газовый котел ТермоБар КС-ГВС-10 s | 13 299 грн. |
ТермоБар КС-ГВС-10S | 13 790 грн. |
Котел газовий парапетний Термобар КСГВС-10s | 13 984 грн. |
Газовий котел ТермоБар КС-ГВП-10 S ( двох контурний ) | 14 720 грн. |
Котел газовий ТЕРМОБАР КСГВС-10 s + димохід | 13 338 грн. |
Модификації TermoBar KS-GVS-10S
Ціни на TermoBar KS-GVS-10S |
---|---|---|---|---|
TermoBar KS-GVS-10S 10 кВт | від 13 299 грн. | 6 пропозицій | ||
TermoBar KS-GVS-12.5DS 12.5 кВт | від 13 650 грн. | 7 пропозицій | ||
TermoBar KS-GVS-16DS 16 кВт | від 14 360 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →