Бойлер Tesy EV 15/7S2 500 75 F42 TP2
Tesy EV 15/7S2 500 75 F42 TP2 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tesy EV 15/7S2 500 75 F42 TP2
Усі ціни 11 →Tesy Tesy EV 15/7S2 500 75 | 54 222 грн. |
Бойлер непрямого нагріву Tesy EV15/7S2 500 75 F42 TP2 (301396) 301396 | 54 220 грн. |
Водонагреватель косвенного нагрева tesy ev15/7s2 500 75, 500 л, 2 теплообм | 53 003 грн. |
Водонагреватель косвенного нагрева TESY EV15/7S2 500 75, 500 л, 2 теплообм | 54 222 грн. |
Tesy EV 15/7S2 500 75 F42 TP2 (301396) | 50 590 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Tesy EV 15/7S2 500 75 F42 TP2
Ціни на Tesy EV 15/7S2 500 75 F42 TP2 |
---|---|---|---|---|
Tesy EV 7/5S2 200 60 F40 TP2 | від 30 462 грн. | 10 пропозицій | ||
Tesy EV 10/7S2 300 65 F41 TP2 | від 38 942 грн. | 6 пропозицій | ||
Tesy EV 11/5S2 400 75 F42 TP2 | від 49 019 грн. | 3 пропозиції | ||
Tesy EV 15/7S2 500 75 F42 TP2 | від 49 776 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →