Бойлер Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW
Відео 10 |
Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW |
|
Високотехнологічний та продуктивний накопичувальний водонагрівач преміумкласу об'ємом 80 л з цифровим SMART-управлінням, інтегрованим Wi-Fi-модулем та функцією віддаленого керування за допомогою програми (Android та iOS). Розрахований на вертикальний монтаж на стіну. Позиціонується як продукт найвищої цінової категорії 2021 року. Здивує користувача не тільки продуманими алгоритмами управління нагріву, але й витривалістю, тривалим терміном служби.
Легко та гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр за рахунок згладжених ліній зовнішнього корпусу. Від більшості недорогих бойлерів подібної ємності також відрізняється використанням потужнішого нагрівача (2400 Вт) для максимально швидкого набору заданої температури (весь об'єм нагрівається від 15 до 60 ° C всього за 1 год 47 хв). Внутрішній бак водонагрівача Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW виконаний з маловуглецевої холоднокатаної сталі товщиною 1,8 мм, поверхня якої покрита двошаровим термостійким склокерамічним емаллю. Додатковий захист від корозії забезпечує електрохімічна протекторна система з магнієвим анодом. Може працювати в кількох режимах, один з яких є інтелектуальним: протягом тижня цифрова система вивчає графік витрати води, а потім підлаштовується під нього автоматично оптимізуючи графік підігріву для зниження добової витрати електроенергії.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Купити Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW
Усі ціни 33 →Tesy Tesy GCV 804724D C22 ECW 305083 | 17 329 грн. |
Бойлер Tesy Modeco Cloud GCV 804724D C22 ECW 305083 | 17 329 грн. |
Бойлер електричний Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW 80 л 2,4 кВт сухи | 14 139 грн. |
Tesy Водонагрівач електричний Modeco Cloud GCV 804724D C22 ECW 80 л, 2.4 к | 15 433 грн. |
Водонагрівач Tesy GCV 804724D C22 ECW | 17 329 грн. |
Модификації Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW
Ціни на Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW |
---|---|---|---|---|
Tesy ModEco Cloud GCV 504716D C22 ECW | від 8 227 грн. | 11 пропозицій | ||
Tesy ModEco Cloud GCV 804724D C22 ECW | від 13 999 грн. | 33 пропозиції | ||
Tesy ModEco Cloud GCV 1004724D C22 ECW | від 14 619 грн. | 50 пропозицій | ||
Tesy ModEco Cloud GCV 1204724D C22 ECW | від 18 648 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy ModEco Cloud GCV 1504724D C22 ECW | від 16 299 грн. | 44 пропозиції |