Бойлер Thermex IBL 15 O (151 034)
Відео 3Фото 6 |
Thermex IBL 15 O |
|
Компактний, елегантний і економічний електричний накопичувальний водонагрівач невеликої ємності з внутрішнім баком з хромонікелевої нержавіючої сталі. Призначений для настінного вертикального монтажу з нижнім підведенням комунікацій. Завдяки помірним габаритним розмірам може використовуватися для установки в приміщеннях обмеженої площі. Позиціонується як доступний продукт середній ціновій категорії, призначений для задоволення невеликих потреб в гарячій воді, які виникають, наприклад, у медичних установах, масажних кабінетах, майстернях і т.
п. Завдяки потужному погружному Тену (2,5 кВт), здатний швидко, всього за 28 хв, підігріти воду від 15 до 60 °C. При цьому максимальна температура підігріву досягає 65 °C. В основі конструкції водонагрівача Thermex IBL 15 O використаний внутрішній бак з високолегованої нержавіючої сталі, яка витримує тиск до 7 бар. Посилений захист зварних швів забезпечує електрохімічна протекторна система з магнієвим анодом. Для зменшення теплових втрат є якісна пінополіуретанова теплоізоляція. Надійний механічний термостат запобіжить перегрів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Купити Thermex IBL 15 O
Усі ціни 32 →Thermex Thermex Blitz IBL 15 O | 4 850 грн. |
Водонагрівач Thermex Blitz IBL 15 O | 4 240 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Thermex Blitz Ibl 15 O | 4 460 грн. |
THERMEX IBL 15 O | 4 529 грн. |
Водонагрівач Thermex Blitz IBL 15 O | 4 244 грн. |
Модификації Thermex IBL 15 O
Ціни на Thermex IBL 15 O |
---|---|---|---|---|
Thermex IBL 10 U | від 3 840 грн. | 19 пропозицій | ||
Thermex IBL 10 O | від 3 825 грн. | 32 пропозиції | ||
Thermex IBL 15 U | від 4 199 грн. | 18 пропозицій | ||
Thermex IBL 15 O | від 4 199 грн. | 33 пропозиції |