Кухонний ніж SAMURA 67 SD67-0010
Фото 8 |
SAMURA 67 SD67-0010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA 67 SD67-0010
Усі ціни 11 →Ніж кухонний овочевий Samura 67 Damascus 98 мм (SD67-0010M) | 1 999 грн. |
Нож кухонный овощной 98 мм Samura 67 Damascus (SD67-0010M) SD67-0010M | 1 999 грн. |
Ніж кухонний овочевий 98 мм Samura 67 Damascus (SD67-0010M) | 1 999 грн. |
Нож кухонный овощной 98 мм Samura 67 Damascus (SD67-0010M) SD67-0010M | 1 999 грн. |
Ніж для чистки овочів Samura 67 Damascus SD67-0010 | 1 999 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →