Кухонний ніж Fissman Kensei Mitsuyoshi 2593
Фото 5 |
Fissman Kensei Mitsuyoshi 2593 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Kensei Mitsuyoshi 2593
Овощной нож Fissman Kensei Mitsuyoshi 10 см (2593) | 1 607 грн. |
Овочевий ніж Fissman Kensei Mitsuyoshi 10 см (2593) | 1 606 грн. |
Нож овощной Fissman Kensei Mitsuyoshi 10 см 2593 | 1 615 грн. |
Ніж овочевий Fissman Kensei Mitsuyoshi з лезом із нержавіючої сталі 10см ( | 1 762 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Kensei Mitsuyoshi з лезом з нержавіючої | 1 725 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →