Кухонний ніж Suncraft Twisted Octagon TO-03
Фото 5 |
Suncraft Twisted Octagon TO-03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Twisted Octagon TO-03
Усі ціни 6 →Нож японский Сантоку 143 мм Suncraft Senzo Twisted Octagon (TO-03) TO-03 | 5 499 грн. |
Нож японский Сантоку 143 мм Suncraft Senzo Twisted Octagon (TO-03) TO-03 | 5 499 грн. |
Ніж японський Сантоку Suncraft Senzo Twisted Octagon (TO-03) | 5 499 грн. |
Ніж японський Сантоку 143 мм Suncraft Senzo Twisted Octagon (TO-03) | 5 224 грн. |
Ніж японський Сантоку 143 мм Suncraft Senzo Twisted Octagon (TO-03) | 5 499 грн. |
Ніж японський Сантоку Suncraft Senzo Twisted Octagon (TO-03) | 6 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →