Кухонний ніж Suncraft Moka Damascus DMK-101
Фото 3 |
Suncraft Moka Damascus DMK-101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Moka Damascus DMK-101
Усі ціни 6 →Нож кухонный Сантоку 180 мм Suncraft Moka Damascus (DMK-101) DMK-101 | 5 799 грн. |
Нож кухонный Сантоку 180 мм Suncraft Moka Damascus (DMK-101) DMK-101 | 5 799 грн. |
Ніж кухонний Санток 180 мм Suncraft Мока Damascus (DMK-101) | 5 799 грн. |
Ніж кухонний санток Suncraft Мока Damascus (DMK-101) | 5 799 грн. |
Ніж кухонний Сантоку 180 мм Suncraft Moka Damascus (DMK-101) | 5 799 грн. |
Ніж кухонний санток Suncraft Мока Damascus (DMK-101) | 6 959 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →