Кухонний ніж Tojiro Western F-802
Tojiro Western F-802 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tojiro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tojiro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tojiro Western F-802
Усі ціни 10 →Кухонний ніж універсальний 150 мм Tojiro DP3 (F-802) | 3 599 грн. |
Кухонный нож универсальный 150 мм Tojiro DP3 (F-802) F-802 | 3 599 грн. |
Кухонний ніж універсальний 150 мм Tojiro DP3 (F-802) | 3 249 грн. |
Кухонный нож универсальный 150 мм Tojiro DP3 (F-802) F-802 | 3 249 грн. |
Кухонний ніж універсальний 150 мм Tojiro DP3 (F-802) | 3 411 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tojiro Western F-802:
- Вага: 80 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →