Кухонний ніж Giesser BestCut 8670 15
Giesser BestCut 8670 15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser BestCut 8670 15
Усі ціни 8 →Кухонний ніж універсальний 150 мм Giesser BestCut (8670 15) | 2 499 грн. |
Кухонный нож универсальный 150 мм Giesser BestCut (8670 15) 8670 15 | 2 499 грн. |
Кухонний ніж універсальний 150 мм Giesser BestCut (8670 15) | 2 499 грн. |
Кухонный нож универсальный 150 мм Giesser BestCut (8670 15) 8670 15 | 2 499 грн. |
Ніж універсальний Giesser BestCut (8670 15) | 2 499 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →