Кухонний ніж Tojiro Western F-332
Tojiro Western F-332 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tojiro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tojiro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tojiro Western F-332
Усі ціни 6 →Кухонный Шеф нож 180 мм Tojiro Basic Damascus (F-332) F-332 | 3 849 грн. |
Кухонный Шеф нож 180 мм Tojiro Basic Damascus (F-332) F-332 | 3 849 грн. |
Кухонний Шеф ніж 180 мм Tojiro Basic Damascus (F-332) | 3 839 грн. |
Ніж шеф-кухаря Tojiro DP Damascus by VG10 Chef (F-332) | 3 849 грн. |
Ніж шеф-кухаря Tojiro DP Damascus by VG10 Chef (F-332) | 4 619 грн. |
Кухонний Шеф ніж 180 мм Tojiro Basic Damascus (F-332) | 4 041 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tojiro Western F-332:
- Вага: 140 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →