Струбцина Yato YT-6403 250 мм
Yato YT-6403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6403 250 мм
Струбцина столярна YATO 250 x 80 мм (YT-6403) | 510 грн. |
Струбцина кована YATO 250х80мм (YT-6403) | 448 грн. |
Струбцина столярна YATO 250 x 80 мм (YT-6403) | 726 грн. |
Струбцина столярна YATO 250 x 80 мм (YT-6403) | 638 грн. |
Струбцина кована YATO F-подібна 80 x 250 мм YT-6403 | 638 грн. |
Модификації Yato YT-6403
Ціни на Yato YT-6403 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6401 160 мм | від 418 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-6402 200 мм | від 435 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-6403 250 мм | від 448 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-6404 300 мм | від 465 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-6405 450 мм | від 532 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-6406 600 мм | від 588 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →