Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAD0903
TOPTUL GAAD0903 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAD0903
Усі ціни 6 →Haбоp бит впрессованных в гoлoвку 1/2 Т20-Т60 Toptul GAAD0903 9 шт | 1 077 грн. |
Набор бит Toptul 1/2" 9ед. (GAAD0903) | 1 077 грн. |
Набір біт впресованих в головку Toptul 1/2" Т20-Т60 9шт (GAAD0903) | 1 077 грн. |
Набір біт упресованих у головку Toptul 1/2" Т20-Т60 9 предметів (GAAD0903) | 1 077 грн. |
Набір біт вдушених в головку 1/2" Т20-Т60 TOPTUL GAAD0903 | 1 077 грн. |
Набір головки з насадкою TOPTUL 1/2" Т20-Т60 GAAD0903 | 1 077 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →