Біти / торцеві голівки TOPTUL FSEB1230G
TOPTUL FSEB1230G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL FSEB1230G
Бита Torx Toptul 10мм T30 10шт. (FSEB1230G) | 489 грн. |
Набір біт Toptul Torx 10 мм L75мм T30 10 предметів (FSEB1230G) | 489 грн. |
Набір біт 10мм L75мм T30 10 од. на блістері TOPTUL FSEB1230G | 489 грн. |
Набір насадок викруткових TOPTUL 10мм L75мм T30 10од. FSEB1230G | 489 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →