Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAD0905
TOPTUL GAAD0905 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAD0905
Усі ціни 6 →Haбоp бит впрессованных в гoлoвку 1/2 Н4-Н17 80 мм Toptul GAAD0905 в кейсе | 1 288 грн. |
Набор бит Toptul 1/2" 9ед. (GAAD0905) | 1 288 грн. |
Набір біт впресованих в головку Toptul 1/2" Н4-Н17 80мм 9шт (GAAD0905) | 1 288 грн. |
Набір біт упресованих у головку Toptul 1/2" Н4-Н17 80 мм 9 предметів (GAAD | 1 288 грн. |
Набір біт вдушених в головку 1/2" Н4-Н17 80mm TOPTUL GAAD0905 | 1 288 грн. |
Набір головок-біт шестигранник TOPTUL 1/2" Н4-Н17 80мм GAAD0905 | 1 288 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →