Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAD1007
TOPTUL GAAD1007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAD1007
Усі ціни 7 →Набор бит впрессованных в головку 1/2" Н4-Н19 55 мм Toptul GAAD1007 в кейс | 1 243 грн. |
Набор бит Toptul 1/2" 10ед. (GAAD1007) | 1 243 грн. |
Набір біт впресованих в головку Toptul 1/2" Н4-Н19 9шт (GAAD1007) | 1 243 грн. |
Набір біт упресованих у головку Toptul 1/2" Н4-Н19 10 предметів (GAAD1007) | 1 243 грн. |
Набір біт вдушених в головку 1/2" Н4-Н19 TOPTUL GAAD1007 | 1 243 грн. |
Набір біт упресованих в головку 1/2" Н4-Н19, Toptul, GAAD1007 | 1 692 грн. |
Набір головок-біт шестигранник TOPTUL 1/2" Н4-Н19 GAAD1007 | 1 243 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →