Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAD4002
TOPTUL GAAD4002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAD4002
Усі ціни 16 →Набор бит HEX, TORX, SPLINE Toptul GAAD4002 в кейсе 40 шт | 1 996 грн. |
Набор бит Toptul 40ед. (GAAD4002) | 1 996 грн. |
Набір біт TOPTUL HEX TORX SPLINE 10мм 40шт (GAAD4002) | 1 996 грн. |
Набор бит TOPTUL 10мм HEX,TORX,SPLINE 40ед. GAAD4002 | 1 996 грн. |
Набір біт Toptul 10мм HEX,TORX,SPLINE 40од. (GAAD4002) | 2 090 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок TOPTUL GAAD4002:
- L = 30 мм: H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12
- L = 75 мм: H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12
- L = 30 мм: T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
- L = 75 мм: T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
- L = 30 мм: M5, M6, M8, M10, M12
- L = 75 мм: M5, M6, M8, M10, M12
РекомендуємоПорівняти в таблиці →