Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAL0802
Фото 6 |
TOPTUL GAAL0802 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAL0802
Усі ціни 6 →Набор бит Toptul 1/4" 8ед. (GAAL0802) | 205 грн. |
Набір біт Toptul 1/4" з Г-подібним перехідником 8 предметів (GAAL0802) | 205 грн. |
Набір біт 1/4" + Гобр.сайт. 8ед. TOPTUL GAAL0802 | 205 грн. |
Набір біт 1/4" + Гобрперех 8ед, Toptul, GAAL0802 | 340 грн. |
Набір біт 1/4" + Гобр.перех. 8од. TOPTUL GAAL0802 (109980) | 205 грн. |
Набір біти-насадки + Р-обр. перехідник TOPTUL 1/4" 8ед. GAAL0802 | 205 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →