Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAT1202
TOPTUL GAAT1202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAT1202
Усі ціни 14 →Набор бит впрессованных в головку 1/2" Toptul GAAT1202 на ложементе, 12 шт | 1 766 грн. |
Набор инструментов в ложементе Toptul 12ед. (GAAT1202) | 1 766 грн. |
Набір біт Toptul1/2" 12шт GAAT1202 | 1 766 грн. |
Набір торцевих головок Toptul 1/2 "12 пр. (GAAT1202) | 1 766 грн. |
Набор бит впресованных в головку 1/2 12ед. (в ложементе) TOPTUL GAAT1202 | 1 766 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →