Гайковерт TOPTUL KAAB3225
TOPTUL KAAB3225 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KAAB3225
Усі ціни 13 →Гайковерт пневматический Toptul 1" (KAAB3225) | 61 519 грн. |
Пневмогайковерт ударный TOPTUL 1 3390N/m 3000об/мин KAAB3225 | 61 519 грн. |
Пневматичний гайкокрут TOPTUL KAAB3225 | 61 519 грн. |
Гайковерт Toptul пневмо ударний 1" 3390N/m 3000об/мин (KAAB3225) | 61 519 грн. |
Гайковерт TOPTUL пневмо ударный 1" 3390N/m 3000об/мин (KAAB3225) KAAB3225 | 61 519 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →