Гайковерт TOPTUL KAAB3226
TOPTUL KAAB3226 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KAAB3226
Усі ціни 14 →Гайковерт пневматический Toptul 1" (KAAB3226) | 39 308 грн. |
Пневмогайкокрут TOPTUL 1 "KAAB3226 | 39 308 грн. |
Пневматический ударный гайковерт 1 3520N/m 3000об/мин TOPTUL KAAB3226 | 39 308 грн. |
Гайковерт Toptul пневмо ударний 1" 3520N/m 3000об/мин K (KAAB3226) | 39 308 грн. |
Гайковерт TOPTUL пневмо ударный 1" 3520N/m 3000об/мин K (KAAB3226) KAAB322 | 39 308 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →