Гайковерт TOPTUL KSAC2480
TOPTUL KSAC2480 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KSAC2480
Усі ціни 12 →Гайковерт пневматический Toptul 3/4" (KSAC2480) | 7 991 грн. |
Пневмогайкокрут TOPTUL KSAC2480 3/4" 1288N/m 8500об/хв Super Duty | 7 991 грн. |
Гайковерт Toptul пневматический 3/4" 1288N/m 8500об/мин Super Duty (KSAC24 | 7 991 грн. |
Гайковерт Toptul пневматичний 3/4" 1288N/m 8500об/хв Super Duty (KSAC2480) | 7 991 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →