Жорсткий диск Toshiba MG06SCAxxxx MG06SCA10TE 10 ТБ
Toshiba MG06SCAxxxx MG06SCA10TE 10 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba MG06SCAxxxx MG06SCA10TE 10 ТБ
Усі ціни 33 →Жесткий диск 3.5" 10TB Toshiba (MG06SCA10TE) | 11 330 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Toshiba Enterprise Capacity 10 Tb (MG06SCA10TE) | 11 167 грн. |
Внутренний жесткий диск Toshiba Enterprise Capacity 10 Tb (MG06SCA10TE) | 11 061 грн. |
Жорсткий диск 3.5" TOSHIBA Enterprise Capacity 10TB SAS 7.2K (MG06SCA10TE) | 11 149 грн. |
Жесткий диск 3.5" 10tb Toshiba (mg06sca10te) | 11 731 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →